GYKM-10100 Ouvrè Pòt Idwolik
Deskripsyon kout:
Detay pwodwi
Etikèt pwodwi yo
Modèl: GYKM-10/100 Ouvrè Pòt Idwolik
Modèl: GYKM-10/100
Aplikasyon:
GYKM-10100 Ouvrè Pòt Idwolik
Espesifikasyon teknik
Kapasite gaye
10 tòn
Lajè
100mm
Presyon Operasyonèl
63MP
Gwosè tiyo
Longè: 3 mèt
Dyamèt ekstèn: 13.5mm
Dyamèt Entèn: 5mm